markízy
markízy
markíza-na-terasu
pergolová-markíza
markíza-s-konštrukciou
markízy-gennius
markízy-na-terasu
markíza-na-zimnú-záhradu
markízy-na-zimnú-záhradu
markíza-s-podopretím
Výsuvná-markíza
  • výstavisko nitra nábytok a bývanie 2014
  • markízy kazetové

Markízy Pezinok - montujeme tu všetky markízy

Mesto Pezinok bolo zaradené do našeho okruhu poskytovania predaja a montáži každej markízy, či už výsuvnej, alebo kazetovej markízy. Toto zlomové rozhodnutie nastalo v okamihu, v ktorom sme získali i v Pezinku výhradné zastúpenie v predaji designových a cenovo dostupných markíz od renomovanej Talianskej firmy SHADELAB.

Naše ponúkané markízy sú od viacerých výrobcov nie len od firmy SHADELAB, no faktom naozaj je, že markízy SHADELAB Vám poskytnú nie len tieň na Vašom sedení, ale po zvinutí markízy sa stane ozdobou Vášho domu. Boli by ste jedným z mála zákazníkov, ktorý by mohol po namontovaní povedať, že markízy akými sú KLIP, SVET, STEIN, STILLA, KUMO, alebo SHAN, nie sú tým najkrajším čo na svojom dome majú namontované.

Každé mesto, ako aj Pezinok si zaslúži mať zastúpenie a možnosť zákazníckeho výberu, ktorejkoľvek markízy. U nás si vyberie každý. Klient čo hľadí na cenu, klient čo sa prikláňa ku funkčnosti, ale aj klient čo hľadá bezúdržbové markízy, aby sa nestal otrokom svojích vecí ako to už v súčasnosti funguje. My skladáme všetky markízy na Slovensku z Talianskych dielov, vďaka čomu vieme pružne dodávať a ešte pružnejšie servisovať, ak by sa stala nejaká nepredvídateľnosť okolnosť s markízou. Veríme, že sme Vás presvedčili a teraz si v kľude vyberte jednu z naších markíz.

Tu pre Vás pripravujeme!
Zobrazíme fotky, ktoré sme namontovali v oblasti Pezinok.

markízy
markízy-na-terasu
markízy-kazetové
markízy
markíza-výsuvné-na-terasu
markíza-na-zimnú-zahradu
pergolová-markíza
markíza-kazetová-na-terasu
markíza-s-výsuvným-volánom
kazetová-markíza
kazetové-markízy
výsuvné-markízy
markíza-na-terasu
Copyright © 2010 - 2024. Všetky práva vyhradené.