markízy
markízy
markíza-na-terasu
pergolová-markíza
markíza-s-konštrukciou
markízy-gennius
markízy-na-terasu
markíza-na-zimnú-záhradu
markízy-na-zimnú-záhradu
markíza-s-podopretím
Výsuvná-markíza


kazetové markízy kumo
ELEGANTNÁ KAZETOVÁ MARKÍZA

Klasická kazetová markíza

prekonala hranice celkového dizajnu. Eseciálny štýl, ktorý sa podaril talianskému dizajnérovi Mariovi Mazzerovi. Je výnimočný a ospevuje sa medzi všetkými ľuďmi, ktorí majú do dizajnu markíz čo povedať. Skončili časy, keď sa na bočné konce markíz dávali plastové kryty. Tieto časom menili farbu, skrutky boli viditeľné a ich pozinkované, na ktorých sa po rokoch vyskytla korózia a špatila celú estetiku markízy. Markíza Kumo tento problém vyriešila. Dômyselné riešenie konštrukcie s dokonalým spájaním profilov a nerezovými skrutkami sa radí do najvyššej triedy. Funkčnosť, elegancia, to všetko v jednom produkte, ktorý sa harmonicky zladí s klasickou i modernou architektúrou. Táto markíza je z pomedzi všetkých kazetovích markíz najuniverzálnejšia a preto sa v predajnosti dostáva do popredia. Dopyt sa stále zvyšuje a preto sa uvažuje o tom, že by sa malo prejsť na sériovú výrobu. Zatiaľ sú to iba dohady. Ku dnešnému dňu je každá markíza vyrobená ručne na mieru. Markízová séria Kumo je náročne riešenie štýlového dizajnu, hlavne svojimi farebnými prevedeniami.

katalóg markízy kumo

Markíza KUMO

plastové kryty. Tieto časom menili farbu, skrutky boli viditeľné a ich pozinkované, na ktorých sa po rokoch vyskytla korózia a špatila celú estetiku markízy. Markíza Kumo tento problém vyriešila. Dômyselné riešenie konštrukcie s dokonalým spájaním profilov a nerezovými skrutkami sa radí do najvyššej triedy. Funkčnosť, elegancia, to všetko v jednom produkte, ktorý sa harmonicky zladí s klasickou i modernou architektúrou. Táto markíza je z pomedzi všetkých kazetovích markíz najuniverzálnejšia a preto sa v predajnosti dostáva do popredia. Dopyt sa stále zvyšuje a preto sa uvažuje o tom, že by sa malo prejsť na sériovú výrobu. Zatiaľ sú to iba dohady. Ku dnešnému dňu je každá markíza vyrobená ručne na mieru. Markízová séria Kumo je náročne riešenie štýlového dizajnu, hlavne svojimi farebnými prevedeniami.


trieda veternosti kazetova markiza Kumo

markíza Kumo kazetová
MONTÁŽ NA DOM, BALKÓN, BUDOVY ČI STAVBY

Vlastnosti kazetovej markízy

Montáž markízy KUMO: konzoly sa prispôsobia stene a stropu. Pri strope je možné nastaviť sklon min. 13°. Konzoly markízy sú umiestnené po krajoch a to na mm presne. Ak by ste potrebovali markízu umiestniť na krov je nutné poradiť sa s odborníkom (naším technikom).
Ovládanie markízy: možnosť ovládania je buď motoricky, alebo kľukou. Pri manuálnom ovládaní treba určiť len miesto umiestnenia a dĺžku kľuky, ktorá je zavesená na háku. Hák vychádza zo slimákovej prevodovky, ktorá zabezpečuje hladký chod markízy pomocou vašich rúk. Pri motorickom ovládaní sa môže markíza ovládať buď diaľkovým ovládaním, alebo vypínačom. Pri diaľkovým ovládaním je možnosť veterného senzora, alebo otrasového čidla. Motorické ovládanie zabezpečí hladký chod kazetovej markízy Kumo počas navíjania a odvíjania.
Príplatkové farebné prevedenia: OXIDIZED COPPER (medená perleť), OXIDIZED STELL (perleťová oceľ), BLACK SABLÉ (čierna perleť). Najzaujímavejšia a najpredávanejšia je farba markízy GRAPHITE (grafitová metalíza), ktorá sa hodí skoro ku každej terase či domu a je predávaná v štandardnej cene (bez príplatku). Rozmery markízy Kumo: šírka markíza začína od 240 cm a maximálny rozmer markízy je do 600 cm. Výsuv markízy môže byť v nasledovných rozmerov 150 cm, 200 cm, 250 cm a 300 cm.
Priemer navíjacieho valca pri menších markízach je 70 mm a pri väčších markízach je priemer navíjacieho valca 80 mm. Kazetová markíza Kumo má dynamické torzné ramená vďaka, ktorým odoláva veterným podmienkam 60 km/h až do rozmeru 550 x 300 cm. Kazetová markíza Kumo má triedu veternosti číslo 2. Je to v dnešnej dobe možné vďaka ramenám HOME, ktoré majú elipsovito skosený tvar v priereze a sú pri vysunutí podsadené takzvane ,,spin". Markízu Kumo montovanú na stenu je možné maximálne sklopiť 65° pomocou dvoch nerezových imbusovích skrutiek číslo 8. Pri montáži na strop je možné markízu sklopiť až do 85°.

markíza kumo pred uzatvorením kazety

 

markíza kumo pred uzatvorením kazety

markízy
markízy-na-terasu
markízy-kazetové
markízy
markíza-výsuvné-na-terasu
markíza-na-zimnú-zahradu
pergolová-markíza
markíza-kazetová-na-terasu
markíza-s-výsuvným-volánom
kazetová-markíza
kazetové-markízy
výsuvné-markízy
markíza-na-terasu
Copyright © 2010 - 2024. Všetky práva vyhradené.