markízy
markízy
markíza-na-terasu
pergolová-markíza
markíza-s-konštrukciou
markízy-gennius
markízy-na-terasu
markíza-na-zimnú-záhradu
markízy-na-zimnú-záhradu
markíza-s-podopretím
Výsuvná-markíza
  • výstavisko nitra nábytok a bývanie 2014
  • markízy kazetové


výsuvné markízy alanis
MARKÍZA ZA VÝBORNÚ CENU

Výsuvná markíza

Klasický typ výsuvnej markízy, ktorá ma rozložiteľné ramena veľmi ľahkej a pevnej konštrukcie. Zabezpečí Vám príjemné posedenie na Vašom balkóne, lodžii či terás. Výhodou markízy Alanis je cenová dostupnosť a úžitkové vlastnosti, ktoré ju radia medzi najpredávanejšie typy výsuvných markíz. Jedine táto markíza Alanis má možnosť prevedenia CRIS-CROSS. Znamená to, že výsuvná markíza má možnosť menšej šírky a väčšieho výsuvu. Musíme však brať do úvahy, že ramená po stiahnutí markízy budú pod sebou. Ramená sú vidieť, ale volán ich prekryje. Na obrázku môžte vidieť presný detail ramien v stiahnutom stave.

markíza Alanis výsuvná
MONTÁŽ NA BALKÓN, TERASY A DO VÝKLENKOV

Rozmery markízy Alanis

Rozmery markízy Alanis: šírka markíza začína od 150 cm a maximálny rozmer markízy je do 600 cm. Výsuv markízy môže byť v následovných rozmerov 150 cm, 175 cm, 200 cm, 225 cm, 250 cm a 300 cm. Pri montáži do steny si môžte zakúpiť prídavnú ochrannú striešku na samostatných konzolách. Sklon výsuvnej markízy Alanis je možné nastaviť od 5° do 70°.


trieda veternosti Alanis

markíza alanis výsuvná

Vlastnosti vysuvnej markízy

Výsuvnú markízu Alanis je možné montovať na stenu aj na strop. Ovládanie markízy je možné mať dvomi spôsobmi. Ručné pomocou kľuky, ktorá je zavesená do háku. Hák vychádza zo slimákovej prevodovky, ktorá zabezpečuje hladký chod výsuvnej markízy počas navíjania a odvíjania. Automatické ovládanie na motor je možné ovládať pomocou vypínača alebo diaľkového ovládania. Na markíze je použitá talianská látka s povrchovou úpravou. Možte si výberu zo širokej ponuky látok z aktuálneho vzorkovníka. Pri výbere volánu je potrebné zvoliť tvar ukončenia. Špeciálnu textíliu soltis je možné objednať za príplatok.

katalóg markízy alanis
KATALÓG


výsuvné markízy alanis

výsuvné markízy alanis

výsuvné markízy alanis

výsuvné markízy alanis
výsuvné markízy alanis

výsuvné markízy alanis

markízy
markízy-na-terasu
markízy-kazetové
markízy
markíza-výsuvné-na-terasu
markíza-na-zimnú-zahradu
pergolová-markíza
markíza-kazetová-na-terasu
markíza-s-výsuvným-volánom
kazetová-markíza
kazetové-markízy
výsuvné-markízy
markíza-na-terasu
Copyright © 2010 - 2024. Všetky práva vyhradené.