markízy
markízy
markíza-na-terasu
pergolová-markíza
markíza-s-konštrukciou
markízy-gennius
markízy-na-terasu
markíza-na-zimnú-záhradu
markízy-na-zimnú-záhradu
markíza-s-podopretím
Výsuvná-markíza
  • výstavisko nitra nábytok a bývanie 2014
  • markízy kazetové

 

Email nebol odoslaný.

Vyplňte! Radi Vám odpovieme.

Meno (Firma):
*
Ulica:
č.d.:
Mesto:
PSČ:
Krajna:
Telefónne číslo:
*
E-mail:
*
Vaša správa:
*
* povinný údaj!
Ak zadávate viac emailových adries oddeľte ich čiarkou. Na tieto adresy vám spätne príde odpoveď.

Pre kompletnú ponuku je potrebné uviesť čo najviac informácií.

Ak si neviete poradiť čo uviesť do formulára napíšte len text s telefónným číslom a my Vás spätne budeme kontaktovať a vysvetlíme čo všetko potrebujeme k vystaveniu cenovej ponuky na markízu. Po odoslaní ponuky od nás dostanete informáciu, že na Váš email boli zaslané informácie ohľadom ponuky.

Pre rýchle odoslanie ponuky na markízu je nutné uviesť:
1. Typ markízy - rozdeľujú sa do viacerích skupín a sú rozdelené následovne Výsuvné (nábal látky je viditeľný), Kazetové (látka a ramená su schované v hliníkovom elegantnej kazete), Balkónové (s výklopnými ramenami s boxom alebo bez boxu), markízy s konštrukciou (pevná konštrukcia doplnená o markízu), pergolové markízy (markíza sa vsadí do konštrukcie), markízy na zimnú záhradu a látkové rolety (vyplnia boky konštrukcie, alebo zatienia okná.

2. Rozmery markízy - vždy udávajte šírku markízy a výsuv. Stačí aj približne markízy sa robia na mieru. Rozmer sa premeria presne pri zameraní technikom.

3. Ovládanie markízy - môže byť buď ručné manuálne, ktoré sa ovláda za pomoci kľuky, alebo motorické. Motorické ovládanie je možné ovládať diaľkovím ovlídaním, alebo vypínačom. Pri ovládaní vypínačom je nutné priviesť kábel 4žilový a pri ovládaní za pomoci diaľkového 3žiloví kábel.

4. Montáž - uveďte nám či máte záujem o montáž, alebo si viete zabezpečiť sami montáž. Ak Vám budeme realizovať montáž je potrebné uviesť s čoho je dom postavený (kde sa bude kotviť) a aké zateplenie má.

5. Kontakt - poprosíme uveďte nám telefonický kontakt. V prípade otázok Vás budeme informovať a po odoslaní emailu Vám zašleme krátku správu o zaslaní ponuky na Váš email.

ponuka na markízu

markízy
markízy-na-terasu
markízy-kazetové
markízy
markíza-výsuvné-na-terasu
markíza-na-zimnú-zahradu
pergolová-markíza
markíza-kazetová-na-terasu
markíza-s-výsuvným-volánom
kazetová-markíza
kazetové-markízy
výsuvné-markízy
markíza-na-terasu
Copyright © 2010 - 2024. Všetky práva vyhradené.