markízy
markízy
markíza-na-terasu
pergolová-markíza
markíza-s-konštrukciou
markízy-gennius
markízy-na-terasu
markíza-na-zimnú-záhradu
markízy-na-zimnú-záhradu
markíza-s-podopretím
Výsuvná-markíza
  • výstavisko nitra nábytok a bývanie 2014
  • markízy kazetové


výsuvné markízy klip
ELEGANTNÁ VÝSUVNÁ MARKÍZA

Výsuvná markíza Klip

Markíza s hranatým horným profilom, z ktorého na koncoch vychádzajú elipsovité držiaky navíjacieho valca. Ramená markízy sa používajú HOME, ktoré majú elipsovito skosený tvar v priereze a sú podsadené tzv. ,,SPIN". Predný profil nazývaný odborne frontál má kruhový prierez s rôznymi vnútornými duralovými stenami pre dosiahnutie veľmi vysokej pevnosti v ťahu a ohybu. To v preklade znamená, že sa dokáže popasovať s každým vetrom, pri ktorom sa aj vy cítite Fajn. Každý jednotlivý komponent je navrhnutý a vypracovaný do najmenších detailov. Za povšimnutie stojí hlavne vkusné zladenie celej koncepcie markízy, čiže každý jeden detail na markíze sa hodí ku druhému detailu. Táto výsuvná markíza Klip pri montáži na stenu pôsobí kompaktnejšie a preto je pre túto konfiguráciu najideálnejšia. Mysleli by ste si, že najpopulárnejšia markíza môže mať odlišný tvar? Výsuvná markíza Klip je odpoveďou.

markíza Klip výsuvná
MONTÁŽ NA DOM, BALKÓN, BUDOVY ČI STAVBY

Markíza KLIP

Farebné prevedenie markízy: jej dnešné tvary sú nadčasové, no farebné prevedenia predčili úplne všetky vaše očakávania. Farby akými sú GRAPHITE - Grafitová metalíza, alebo BLACK SÁBLE - čierna perleť nemá nik iný v ponuke. Tieto výsuvné markízy Klip sa vždy vyrábajú na mieru a každý kus sa stáva jedinečným. Každý človek má vlastný názor na farbu látky, konštrukcie, či plastové krytky.
Rozmery markízy Klip: šírka markíza začína od 240 cm a maximálny rozmer markízy je do 1300 cm. Výsuv markízy môže byť v nasledovných rozmerov 150 cm, 200 cm, 250 cm, 300 cm a 350 cm.


markíza klip na terasu
katalóg markízy klip

trieda veternosti Klip

markíza klip na terasu

Vlastnosti výsuvnej markízy

Montáž markízy: Klip je možné montovať na stenu aj na strop. Markízu Klip montovanú na stenu je možné maximálne sklopiť 65° pomocou dvoch nerezových imbusových skrutiek číslo 8. Pri montáži na strop je možné markízu sklopiť až do 65°.
Ovládanie markízy: je možné mať dvomi spôsobmi. Ručné pomocou kľuky, ktorá je zavesená do háku. Hák vychádza zo slimákovej prevodovky, ktorá zabezpečuje hladký chod výsuvnej markízy počas navíjania a odvíjania. Priemer navíjacieho valca pri menších markízach je 70 mm a pri väčších markízach je priemer navíjacieho valca 80 mm. Výsuvná markíza Klip má dynamické torzné ramená vďaka, ktorím odoláva veterným podmienkam 60 km/h až do rozmeru 600 x 300 cm. Výsuvná markíza Klip má triedu veternosti číslo 2. Je to v dnešnej dobe možné vďaka ramenám HOME, ktoré majú elipsovito skosený tvar v priereze a sú pri vysunutí podsadené tzv. ,,spin"


markíza klip na terasu

markíza klip na terasu
markízy
markízy-na-terasu
markízy-kazetové
markízy
markíza-výsuvné-na-terasu
markíza-na-zimnú-zahradu
pergolová-markíza
markíza-kazetová-na-terasu
markíza-s-výsuvným-volánom
kazetová-markíza
kazetové-markízy
výsuvné-markízy
markíza-na-terasu
Copyright © 2010 - 2024. Všetky práva vyhradené.